Tradycja Soplicy to staropolskie receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie.
To właśnie na ich podstawie w 1891 roku w słynnej Fabryce Likierów i Wódki w Gnieźnie powstała Soplica
- jedna z najstarszych polskich wódek.

Soplica

Kunszt tradycji od pokoleń

Tradycja Soplicy to staropolskie receptury. W 1891 roku, w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie rodzinne przepisy, powstała jedna z najstarszych polskich wódek

Soplica

Od wieków na polskich stołach

Od tego czasu Soplica z powodzeniem gości na polskich stołach, będąc nieodłączną częścią rodzinnych uroczystości i towarzyskich spotkań.

Soplica

Tylko naturalne składniki

Charakter Soplicy płynie prosto z polskiej natury. Każda butelka to wyłącznie naturalne składniki – dojrzewające w słońcu, starannie wyselekcjonowane najlepsze rodzime owoce i zboża.

Soplica

Tradycyjne polskie receptury

Naturalne składniki Soplicy zostały wybrane przez doświadczonych fachmistrzów, od lat tworzących i pielęgnujących wyjątkowy smak ulubionych trunków wielu pokoleń Polaków.

Nasze produkty

Soplica Uszlachetniona Jabłkiem
Soplica Szlachetna Wódka
Soplica Uszlachetniona Śliwką

Soplica Uszlachetniona Jabłkiem

Czysta wódka o aromacie i posmaku soczystych jabłek. Połączenie czystej wódki z esencją z jabłek sprawia, że wódka ta nie jest ostra, ale zyskuje przyjemny aromat i wytrawny, delikatny owocowy posmak. Stworzona w oparciu o polskie składniki oraz receptury odwołujące się do polskiej tradycji wytwarzania wysokoprocentowych destylatów owocowych, która sięga aż kilkaset lat wstecz.

Soplica Szlachetna Wódka

Soplica Szlachetna Wódka to najwyższej jakości wódka o idealnie delikatnym smaku i aromacie. Jej wyjątkowo szlachetny charakter zawdzięczany jest pielęgnowanemu przez pokolenia połączeniu doskonałej, tradycyjnej receptury i kunsztu produkcji na bazie najczystszych polskich zbóż. Szlachetna Wódka od Soplicy to tradycja pielęgnowana przez pokolenia.

Soplica Uszlachetniona Śliwką

Czysta wódka o subtelnym i delikatnym śliwkowym posmaku. Połączenie czystej wódki z esencją ze śliwek sprawia, że wódka ta nie jest ostra, ale zyskuje przyjemny aromat i wytrawny, delikatny owocowy posmak. Stworzona w oparciu o polskie składniki oraz receptury odwołujące się do polskiej tradycji wytwarzania wysokoprocentowych destylatów owocowych, która sięga aż kilkaset lat wstecz.

Proponowane koktajle

Aktualności

Orzeźwiające nowości od Soplicy

Orzeźwiające nowości od Soplicy

Soplica 29-05-2020
Soplica, lider kategorii wódek smakowych na polskim rynku, dynamicznie wchodzi w letni sezon.
CytryNOWE lato z Soplicą

CytryNOWE lato z Soplicą

Soplica 14-05-2019
Soplica, lider kategorii alkoholi smakowych na polskim rynku, z impetem wchodzi w letni sezon.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.