Obecna na rynku od ponad 26 lat, marka Palace jest postrzegana przez konsumentów jako wysokiej jakości wódka o eleganckim wizerunku, która doskonale sprawdza się podczas wyjątkowych okazji, takich jak wesela.Nowa platforma komunikacyjna nawiązuje też do tradycji dobrej zabawy - gospodarzem w świecie Palace jest Jan Klemens.

Nasze produkty

Palace
Palace. Ziemniak z Orkiszem
Palace. Ziemniak z Owsem

Palace

Wódka Palace powstaje wyłącznie z naturalnych składników, na bazie spirytusu ziemniaczanego najwyższej próby czystości, czemu zawdzięcza swój idealnie łagodny smak. Sam proces wytwarzania wódki ziemniaczanej jest bardzo wymagający – do wyprodukowania jednej butelki Palace 500ml potrzeba aż 2 kilogramów ziemniaków.

zobacz

Palace. Ziemniak z Orkiszem

Wariant oparty na połączeniu spirytusu ziemniaczanego z orkiszem – jednym z najstarszych gatunków pszenicy.

zobacz

Palace. Ziemniak z Owsem

Wariant oparty na połączeniu spirytusu ziemniaczanego z owsem – uznawanym za bardzo atrakcyjne i wartościowe zboże, o szerokim zastosowaniu.

zobacz

Palace. Warianty smakowe

Z dużym sukcesem udało nam się  stworzyć koneserskie warianty wódki Palace, wykorzystując w procesie ich produkcji naturalne i cenne surowce, takie jak orkisz i owies. Oba te rodzaje charakteru, aromatu i smaku zbóż, w połączeniu ze spirytusem ziemniaczanym, nadają wódce Palace niepowtarzalnego smaku - Bernadeta Ejsmont, Dyrektor Działu Badawczo-Rozwojowego.

zobacz

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.