Nasze produkty

Octomore Masterclass_08.1
Octomore 9.1

Octomore Masterclass_08.1

Duch whisky Octomore wymyka się logice już od ponad piętnastu lat. Nieokreślona idea, która wydawała się być bliska absurdu, przekształciła się w coś niewymownie pociągającego. To już ósma seria, Octomore 8.1 był destylowany w 2008 roku tylko i wyłącznie ze szkockiego jęczmienia pochodzącego ze zbiorów 2007, ze wskaźnikiem PPM 167. Dojrzewał tylko i wyłącznie w beczkach po najlepszych amerykańskich whiskey i burbonach.

Octomore 9.1

Octomore 9.1 kwestionuje wszystkie zasady wyjątkowej, szkockiej whisky single malt. Nasz Master Distiller pokazuje jak z odpowiednim skupieniem na surowcu i uważnej destylacji  5-letnia whisky może odczarować mit o tym, że starsze zawsze oznacza lepsze. Destylowana w 2012 roku tylko i wyłącznie ze szkockiego jęczmienia, seria 09.1 jest leżakowana jest przez 5 lat w wyjątkowej jakości dębowych beczkach po amerykańskiej whiskey. Wariant 9.1 tworzony jest ze 100% szkockiego jęczmienia odmiany Concerto, butelkowany w destylarni przy użyciu wody źródlanej z Islay. Edycja limitowana - tylko 42 000 butelek. Niefiltrowana na zimno, nie jest też barwiona karmelem.

Aktualności

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

Bruichladdich 20-12-2018
Zakończenie 2018 roku będzie wyjątkowe dla wszystkich poszukających niezwykłych doznań smakowych.
Oświadczenie CEDC International sp. z o.o.

Oświadczenie CEDC International sp. z o.o.

01-06-2020
CEDC International nie prowadzi jakiejkolwiek działalności związanej ze sprzedażą lub dystrybucją sprzętu medycznego, maseczek ochronnych czy też środków dezynfekcyjnych.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.