Gancia to prekursor włoskiego winiarstwa. Oryginalna marka ze 170-letnią tradycją. Esencja włoskości w stylowym wydaniu. Synonim wspólnego ucztowania i pięknych chwil w towarzystwie bliskich i przyjaciół.

 

Gancia łączy tradycję z nowoczesnym podejściem. Wykorzystuje bogate doświadczenie i ekspercką wiedzę, by oferować wina najlepszej jakości o niezwykłych, zaskakujących smakach. Dzięki temu stała się ikoną i zyskała uznanie na całym świecie.

 

Gancia oddaje w ręce konsumentów gamę win stołowych. To klimat winiarskiego Starego Świata zamknięty w butelce. Od klasycznych półwytrawnych do słodkich i orzeźwiających frizzante. Każde inne, ale wszystkie uświetniające wyjątkowe chwile w towarzystwie bliskich i przyjaciół. Idealnie wpisują się w klimat każdej domowej zabawy. Służą zarówno jako aperitif, jak i uzupełnienie kolacji z bliskimi. Starannie wyselekcjonowane winogrona z Włoch gwarantują niezwykłe, aromatyczne i zbalansowane smaki.

 

Nasze produkty

Gancia Red
Gancia White
Gancia Rose
Gancia Frizzante White
Gancia Frizzante Rose

Gancia Red

Półwytrawne wino z wyczuwalnym aromatem porzeczek i śliwek. Lekkie i eleganckie. Odpowiednia kompozycja winogron zapewnia delikatny charakter, właściwą strukturę i bogactwo smaków. Idealnie sprawdzi się z daniami na bazie pomidorów. Świetne do serów, drobiu czy pieczeni. Najlepiej smakuje w temperaturze 14-16°C.

Gancia White

Aromat świeżych jabłek i nuta migdałów. Delikatny i elegancki smak. Półwytrawne, białe wino Gancia zawdzięcza swój charakter winogronom o umiarkowanej kwasowości i bogatym bukiecie. Świetnie komponuje się z makaronami, rybami i owocami morza. Najlepsze w temperaturze 9-11°C.

Gancia Rose

Półsłodkie, różowe wino o dobrze zbalansowanym aromacie truskawek i dojrzałych wiśni. Przyjemne połączenie soczystego, odświeżającego smaku ze słodkim finiszem. Dobrze sprawdzi się z risotto, makaronem czy sałatami. Najlepiej podawać w temperaturze 9-11°C.

Gancia Frizzante White

Białe wino frizzante doskonale łączy słodycz świeżych owoców, takich jak brzoskwinie i żółte śliwki. Idealne do deserów. Delikatnie musujące, przez co świetnie pełni rolę aperitifu. Najlepiej podawać je dobrze schłodzone, w temperaturze 6-8°C.

Gancia Frizzante Rose

Orzeźwiające, różowe wino frizzante to zgrabna kompozycja łącząca aromat czerwonych owoców i kwiatów. Delikatny, musujący efekt sprawia, że znakomicie sprawdza się jako aperitif podczas spotkań ze znajomymi – szczególnie na świeżym powietrzu. Najlepiej smakuje temperaturze 6-8°C.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.