Nasze produkty

Dark Horse Cabernet Sauvignon
Dark Horse Chardonnay
Dark Horse Merlot
Dark Horse Sauvignon Blanc
Dark Horse Rose

Dark Horse Cabernet Sauvignon

Dark Horse Cabernet Sauvignon to bogate, czerwone wino z aromatami jeżyn i czarnych wiśni oraz z intensywnymi nutami kawy i  ciemnej czekolady. Charakteryzują je ponadto łagodne taniny, ale i stanowcza struktura i smak charakterystyczny dla klasycznych win szczepu Cabernet Sauvignon.

Dark Horse Chardonnay

Dark Horse Chardonnay charakteryzuje się aromatem pieczonego jabłka i brzoskwini połączonych z nutami prażonego dębu, karmelu i ciemnych przypraw. To eleganckie winoz delikatnymi taninami i długo utrzymującym się finiszem.

Dark Horse Merlot

Wytrawne, czerwone wino o bogatym aromacie dojrzałych jeżyn, z nutą gałki muszkatołowej. Łagodne i aksamitne w smaku. Doskonale współgra z jagnięciną, wołowiną, a także z makaronem i twardymi serami.

Dark Horse Sauvignon Blanc

Wytrawne, białe wino o orzeźwiającym profilu, z wyczuwalnym aromatem cytrusów i melona. Idealne do ryb, sushi, sałatek, kozich serów i drobiu.

Dark Horse Rose

Wytrawne, różowe wino o kwiatowej nucie i wyczuwalnym aromacie świeżych truskawek, malin i cytrusów. Doskonałe do dań z owocami morza.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.