To wyjątkowy słodko-gorzki bitter z prawdziwie włoską duszą. Składa się z kompozycji 13 ziół, korzeni i suszonych owoców, ale głównym składnikiem jest karczoch i to właśnie od jego łacińskiej nazwy Cynara Scolymus pochodzi nazwa tego trunku. Ciemnobursztynowy kolor z czerwonymi akcentami i niekonwencjonalny smak zachwyca nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Idealnie sprawdza się na spotkaniach z przyjaciółmi, zarówno jako aperitif, który tradycyjnie spożywa się przed posiłkiem, jak i digestif, który spożywany jest po posiłku. Stanowi również świetną bazą do koktajli.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.