Nasze produkty

Apothic Red
Apothic Dark
Apothic White

Apothic Red

Apothic Red to wyrafinowane, wytrawne wino czerwone o wyjątkowej łagodności. Zbudowane jest z doskonałej kompozycji szczepów Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Syrah, Merlot. Efektem tego połączenia jest wino o dużej złożoności i głębi smaków, w których dominują aromaty jagód, malin oraz wiśni. Wyczuwalne nuty przypraw, wanilii oraz kawy dodatkowo podkreślają jego bogate wnętrze. Wino Apothic Red będzie doskonałe do czerwonego mięsa i grillowanych potraw.

Apothic Dark

Wytrawne, czerwone wino o niepowtarzalnym smaku i wyjątkowej łagodności. Z wyczuwalnym aromatem jeżyn i czarnej wiśni oraz kawy i czekolady. Stworzone z kompozycji najlepszych szczepów: Petite Sirah, Teroldego, Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Petit Verdot, Merlot

Apothic White

Wytrawne, białe wino o wyjątkowej łagodności, z nutą soczystego ananasa i brzoskwini, zakończone akcentami wanilii i miodu. Kompozycja szczepów Chardonnay, Riesling, Pinot Grigio

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.