Żubrówka grassuje latem!

18-06-2019

Tegoroczne wakacje zapowiadają się wyjątkowo smakowicie. Żubrówka Bison Grass i jej trzy dzikie warianty – Rajskie Jabłko, Dzika Czereśnia i Leśna Poziomka – rozpoczynają Akcję Lato. Ze specjalną, żubrówkową przyczepą ruszają do największych miast Polski oraz na najważniejsze letnie festiwale wraz z mnóstwem atrakcji dla wszystkich fanów dobrej zabawy.

Jak co roku, Żubrówka Bison Grass, rusza w podróż po Polsce szlakiem dobrej zabawy. Legendarna marka rozpoczyna sezon wakacyjny z Akcją Lato. Charakterystyczna, żubrówkowa przyczepa w ramach swojej trasy pojawi się przy najlepszych lokalach w całej Polsce. Dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy w letnim klimacie, Żubrówka przygotowała wiele atrakcji. Kupując specjalnie skomponowane drinki na bazie Żubrówki Bison Grass lub shoty jednego z trzech najnowszych wariantów – Rajskiego Jabłka, Dzikiej Czereśni i Leśnej Poziomki – każdy ma szansę na zdobycie dzikich gadżetów: chilloutowych puf, ręczników plażowych, czapek, tatuaży, wlepek czy idealnych na plażę japonek. Oczywiście, wszystko w dzikim, żubrówkowym klimacie wprost z Puszczy Białowieskiej.

Akcja Lato to jednak nie koniec aktywności przygotowanych na sezon wakacyjny przez Żubrówkę Bison Grass. Marka, jak co roku, rusza również na podbój największych, letnich festiwali muzycznych w Polsce. Na gości takich imprez muzycznych jak Open’er Festival, OFF Festival czy Tauron, czekać będzie zupełnie nowa, spektakularna strefa Żubrówki Bison Grass. Dzięki wykorzystaniu naturalnych produktów, legendarna marka przeniesie gości strefy prosto w dzikie ostępy Puszczy Białowieskiej. Na wszystkich fanów muzyki czekać będzie także specjalna strefa chilloutu, w której m.in. można będzie zrobić sobie specjalne, dzikie tatuaże inspirowane roślinnymi motywami, ozdobić fryzury we współpracy ze stylistami, czy zrobić sobie festiwalowe zdjęcie w żubrówkowym klimacie aparatem Instax.

Żubrówka od lat jest ikoną i dumą Polaków. Marka jest absolutnym liderem rynku wódki w Polsce, jednocześnie będąc 4. największą marką wódki na świecie i 7. pod względem tempa wzrostu[1]. Historia Żubrówki Bison Grass od samego początku wiąże się z trawą żubrową, która dziko rośnie w Puszczy Białowieskiej. Jednak trawa żubrowa, której źdźbła znajdują się w każdej butelce Żubrówki Bison Grass, to nie jedyny dar Puszczy Białowieskiej. Natura Podlasia rodzi również inne dzikie owoce, o niebanalnych i zaskakujących smakach. To właśnie przyroda jest źródłem kompletnie nowych wariantów smakowych legendarnej Żubrówki Bison Grass – Żubrówki Bison Grass Rajskie Jabłko, Żubrówki Bison Grass Dzika Czereśnia i Żubrówki Bison Grass Leśna Poziomka.

Nowe warianty Żubrówki Bison Grass na rynku pojawiły się na początku marca w opakowaniach z odświeżonymi logotypami marki i etykietami, nawiązującymi do jej bogatej tradycji i historii.

[1] Shanken’s IMPACT, World’s Top 100 Distilled Spirit Brands Worldwide, marzec 2018.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.