Sięgnij po nutę elegancji – poznaj bogate i wyraziste wino Carlo Rossi Dark!

11-03-2020

Carlo Rossi, największa marka wina w Polsce, z impetem wchodzi w nowy rok. Do jej portfolio dołącza zupełna nowość – Carlo Rossi Dark, czyli czerwone wino o bogatym i wyrazistym smaku. Nowy Dark stanowi niepowtarzalne połączenie owoców, przełamanych głębokim smakiem czekolady i śliwkowym finiszem, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Carlo Rossi Dark już od pierwszej kropli zachwyca mocą swojego charakteru, będącego mieszanką oryginalnych smaków i aromatów. To w nim owocowe nuty wiśni, jeżyn i porzeczek, zostały przełamane głębokim smakiem ciemnej czekolady. Wyczuwalny na końcu degustacji śliwkowy finisz, pozostaje na długo, zapewniając miłośnikom półwytrawnych wariantów, niezwykłe doznania. Carlo Rossi Dark stanowi przełom w dotychczasowym portfolio marki – wiodącej na polskim rynku win. Nowość, za sprawą ciemnej etykiety ze złotym wykończeniem, kusi eleganckim i tajemniczym wyglądem, a także podkreśla charakter premium produktu.

 

- Carlo Rossi Dark to nietuzinkowe wino w naszym portfolio – pełne konkretnych i aromatycznych nut smakowych, które podkreśla opakowanie premium. Nowość to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie trunki o nieoczywistym bukiecie smaków. Wierzymy, że jego wielowymiarowość skradnie serca niejednego konsumenta i wytyczy nową ścieżkę w ofercie produktowej całej marki – Adam Jęda, Marketing Manager win Carlo Rossi.

 

Wprowadzanie nowości do portfolio Carlo Rossi wsparte będzie kampanią w digitalu, ekspozycjami w sklepach, a także działaniami PR.

 

Carlo Rossi Dark dostępne jest w sprzedaży od stycznia, w butelkach o pojemności 750 ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.