Orzeźwiające nowości od Soplicy

29-05-2020

Soplica, lider kategorii wódek smakowych na polskim rynku, dynamicznie wchodzi w letni sezon. Marka przygotowała kolejne nowe warianty dla wszystkich wielbicieli orzeźwiających smaków.

Soplica nieprzerwanie od wielu lat gości na polskich stołach, dostarczając najwyższej jakości doznań smakowych. Jedna z najbardziej popularnych i najbardziej utytułowanych marek alkoholowych w Polsce, cały czas nie zwalnia jednak tempa. Od kilku lat Soplica jest niekwestionowanym liderem rynku alkoholi smakowych. Co roku wprowadza do swojej oferty nowe warianty na bazie naturalnych składników i odkrywa przed konsumentami często zapomniane smaki tradycyjnych, polskich owoców.

W maju na sklepowych półkach pojawi się pierwsza nowość – Soplica Żurawinowa. Wariant ten, jest rozszerzeniem linii Soplic na bazie kwaskowych polskich owoców, jak: pigwa, morela, czy mirabelka. Dodatek soku i ekstraktu z dojrzałych owoców żurawiny sprawia, że Soplica Żurawinowa ma wyjątkowy kwaskowaty smak, pochodzący wprost z owoców. Doskonale sprawdzi się on jako element letnich drinków lub w shotach. Ponadto, w sezonie wiosenno-letnim, jest to idealny dodatek do dań mięsnych czy dań z grilla.

W czerwcu z kolei, w sprzedaży dostępna będzie kolejna nowość od Soplicy, tym razem w cytrynowej linii smakowej, wprowadzonej z sukcesem na rynek latem ubiegłego roku. Nowy smak to Soplica Cytryna z Kwiatem Bzu – niezwykłe połączenie orzeźwiającej cytryny z delikatnymi i aromatycznymi kwiatami dzikiego bzu.  

Zapewnia ono kwaskowaty, rześki smak i niespotykany aromat. Jest to propozycja idealna na ciepłe, słoneczne dni. Doskonale sprawdzi się bez dodatków, w zmrożonej formie lub pod postacią drinków, z dodatkiem wody gazowanej lub wina musującego, typu prosecco. Nowa Soplica-Cytryna Kwiat Bzu dołącza jako czwarty smak do linii cytrynowej, obok już obecnych na rynku lekkich i rześkich smaków: Soplica Cytryna-Mięta, Soplica Cytryna-Pigwa i Soplica Cytryna-Malina.

Po niekwestionowanym sukcesie cytrynowej linii Soplic, którą wprowadziliśmy na rynek w zeszłym roku, a także w odpowiedzi na trendy rynkowe – rosnące zainteresowanie alkoholami cytrynowymi, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszych orzeźwiających smaków o nowy wariant – Soplica Cytryna – Kwiat Bzu. Rodzina Soplicy powiększyła się też o kolejny nowy smak – Soplicę Żurawinową. Wierzymy, że oba te nowe warianty, staną się kolejnymi hitami sprzedażowymi, a nasza marka zdobędzie serca jeszcze większej rzeszy konsumentów – mówi Anna Klavina, Brand Manager marki Soplica.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych wariantów Soplicy wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, kampanią digitalową i działaniami PR. Nowość będzie dostępna w szerokiej dystrybucji od pierwszej połowy maja (Soplica Żurawinowa) i od czerwca (Soplica Cytryna – Kwiat Bzu), w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.