Jägermeister wspiera zajawkowiczów w akcji „Kto jäg nie My”

09-12-2019

Jägermeister inauguruje kolejną edycję akcji dla młodych twórców. W tym roku, kultowa marka alkoholu we współpracy z artystami i twórcami młodego pokolenia, wspiera wszystkich, dla których najważniejsza jest pasja, determinacja i dążenie do perfekcji.

Projekt „Kto jäg nie My” promuje i wspiera młode, utalentowane osoby, które rozwijają swoje zainteresowania, jednocześnie inspirując innych i zarażając ich swoją pasją. To właśnie tacy zajawkowicze tworzą już od lat stado Łowców. W tej edycji projektu marka Jägermeister zaprosiła do współpracy troje wyjątkowych twórców, działających na zupełnie różnych polach szeroko rozumianej sztuki. Są to: fotografka Kasia Mikołowicz, projektant mody Łukasz Pączkowski, znany jako Zulu Kuki oraz Jędrzej Kowalski, DJ tworzący jako Kovvalsky. Mimo wielu różnic, łączą ich wspólne cechy – pasja, przywiązanie do własnych zasad, determinacja i talent. To właśnie do takich osób skierowany jest projekt „Kto jäg nie My”, w ramach którego marka organizuje specjalny konkurs.

Jägermeister to nie tylko najlepsze i najgłośniejsze imprezy. Marka w swoim DNA ma też zaszytą pasję i determinację w dążeniu do określonego celu. To właśnie tych cech szukamy u osób, które chcemy zaprosić do naszego stada – mówi Piotr Wojtowicz, Brand Manager marki Jägermeister. Aby zachęcić ludzi do podzielenia się z nami swoją pasją, startujemy z konkursem w ramach akcji „Kto jäg nie My”. W celu wzięcia udziału, wystarczy zgłosić się poprzez specjalną zakładkę na stronie www.jagermeister.pl, przesłać nam próbkę autorskiej twórczości i przekonać nas do swojej pasji. Dla najlepszych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalną sesję zdjęciową i promocję najciekawszych twórców w naszych kanałach społecznościowych. Wierzymy, że wśród młodych, polskich artystów uda nam się znaleźć prawdziwych zajawkowiczów, którzy zasilą szeregi stada Jägermeistera.

Akcja promowana będzie filmem stworzonym we współpracy ze wspomnianymi wcześniej twórcami, czyli DSCLL, Zulu Kuki i Kovvalskym, pokazując całą trójkę w ich naturalnym środowisku, przy pracy nad kolejnymi, wyjątkowymi projektami. Konkurs w ramach projektu „Kto jäg nie My” startuje już 9 grudnia. Zgłoszenia, poprzez stronę www.jagermeister.pl, uczestnicy przesyłać będą mogli do 19 stycznia.

Jägermeister to unikalny alkohol o mocy 35%, wytwarzany od ponad 100 lat według tej samej receptury objętej ścisłą tajemnicą. Podczas produkcji przechodzi aż przez 383 punkty kontroli jakości, następnie leżakując przez dwanaście miesięcy w dębowych beczkach. Za charakterystyczny smak odpowiada niezwykła kompozycja 56 naturalnych składników (m.in. ziół, owoców, kwiatów, korzeni), która na długo pozostaje w pamięci. Jägermeister najlepiej smakuje podawany w formie mocno zmrożonych shotów.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.