Innowacja w alkoholach smakowych – nowa marka Rajska Cytrusówka!

10-03-2020

24 lutego na polskim rynku pojawiła się nowa, innowacyjna marka alkoholowa – Rajska Cytrusówka. Nowa marka uwodzi smakiem tropikalnych owoców, przenosząc konsumentów w klimat rajskich plaż, w nastroju wakacyjnego relaksu.

Wódki smakowe są coraz ważniejszym segmentem rynku. Już połowa konsumentów wódek, sięga po smakowe wyroby alkoholowe[1]. Konsumenci chętnie wybierają lżejsze produkty,
o niższej zawartości alkoholu i owocowych, mniej wytrawnych smakach. Wśród alkoholi smakowych coraz większym zainteresowaniem cieszą się smaki cytrusowe i egzotyczne. Dlatego też, wychodząc naprzeciw rynkowym trendom firma CEDC – lider rynku wódek w Polsce – wprowadza zupełnie nową markę – Rajską Cytrusówkę.

Dzięki naszej nowości, chcemy przenieść konsumentów w klimat rajskich wysp, gdzie mogą się zrelaksować i poczuć orzeźwiający smak owoców cytrusowych – mówi Kamil Jędrzejewski, Senior Brand Manager Rajskiej Cytrusówki. Nasza nowa marka to 3 innowacyjne smaki na bazie cytryny, dopełnione drugim egzotycznym smakiem: mango, limonką lub grejpfrutem – dodaje Jędrzejewski. 

Wszystkie warianty Rajskiej Cytrusówki bazują na składnikach wysokiej jakości: orzeźwiającej cytrynie i egzotycznych owocach, których odpowiednie zbalansowanie tworzy egzotyczny smak i naturalny kolor.

[1] Kantar Polska SA, badanie CATI zrealizowane na reprezentatywnej próbie Polaków 18+ w czerwcu 2018 r.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką to jedno z najbardziej orzeźwiających połączeń, którego siła tkwi w podwójnie cytrusowym smaku. Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem to zestawienie dojrzałej cytryny i charakterystycznej nuty grejpfruta. Rosnące w pełnym słońcu owoce, pełne soku, idealnie łączą się w egzotyczną eksplozję rajskich smaków. Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango to naturalny sok z cytryny połączony ze słodyczą soczystego mango, które gwarantują orzeźwiający smak i przenoszą myśli do tropikalnego raju.

Wprowadzenie do sprzedaży nowej marki „Rajska Cytrusówka” wspierane będzie komunikacją w punktach sprzedaży za pomocą materiałów POS oraz specjalnych stref cytrusowych, które są innowacyjnym wyróżnikiem w tej kategorii. Launch Rajskiej Cytrusówki jest wspierany także działaniami w kanałach digital i PR. Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką, Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem oraz Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango są dostępne w sprzedaży od końca lutego, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego, w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.