Żubrówka Czarna: nasz powód do dumy

03-03-2016

Są rzeczy, z których my Polacy mamy prawo czuć się dumni: Żubrówka Czarna to doskonale czysta pszeniczna wódka super premium, nowa odsłona legendarnej marki, zawdzięczająca swój niepowtarzalny smak bogactwom pierwotnej natury.

Żubrówka Czarna wywodzi się z jednego z najbardziej dzikich zakątków Europy, jakim jest Puszcza Białowieska. Woda, z której powstaje, czerpana jest z położonych tam najczystszych źródeł. Wykorzystywana przy produkcji spirytusu, najwyższej jakości pszenica, pochodzi wyłącznie z polskich pól, a jej ziarna są dokładnie selekcjonowane. Żubrówka Czarna jako jedyna wódka w Polsce, poddawana jest również unikalnemu procesowi filtracji węglem drzewnym, w który zamieniły się białowieskie dęby. 

"Wódki czyste super premium, to w tej chwili najszybciej rosnący segment na naszym rynku. Zdominowany przez trzy zagraniczne marki, stworzył lukę dla polskiej oferty z „górnej półki”. Wprowadzając na rynek nową wódkę super premium, jesteśmy przekonani, że zrewolucjonizujemy ten segment. Żubrówka Czarna to doskonała, czysta wódka, bazująca wyłącznie na naturalnych składnikach" – mówi Maciej Kwaśniewski, Brand Manager ds. Innowacji.

Charakter Żubrówki Czarnej podkreślają nie tylko starannie wyselekcjonowane składniki używane do jej produkcji.

Ta wyjątkowa wódka zamknięta jest w innowacyjnym opakowaniu – pierwszej na rynku butelce z czarnego, transparentnego szkła. Detale opakowania nowej Żubrówki: biało-złoty symbol marki, kontrastujący z czarnym szkłem butelki, eleganckie grawery, nawiązujące kształtem do pochodzącej z Puszczy Białowieskiej trawy żubrowej oraz smukła szyjka ułatwiająca precyzyjne nalewanie, nadają jej luksusowego charakteru

Żubrówka Czarna będzie dostępna w sprzedaży od połowy marca 2016 roku w pojemnościach 500, 700 i 1000ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.