Żubrówka Czarna i nowe warianty leżakowane w beczkach

19-06-2018

Żubrówka Czarna, polska marka wódki segmentu super premium, przygotowała dla konsumentów nie lada niespodziankę. Z końcem czerwca marka zaprezentuje dwa zupełnie nowe warianty swojej pszenicznej wódki – Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z dębu i Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z jesionu – rozwijając nową kategorię wódek leżakowanych.

Żubrówka Czarna Leżakowana czerpie wprost z natury. Jej niepowtarzalny smak to czysta harmonia wody ze źródeł Puszczy Białowieskiej, doskonałego polskiego spirytusu pszenicznego i unikalnego procesu filtracji węglem drzewnym dębowym. Jednak ostateczny charakter nadaje jej proces leżakowania w beczkach z najbardziej szlachetnych gatunków polskich drzew, które oddają alkoholowi swój niepowtarzalny aromat.

Żubrówka Czarna od momentu wejścia na rynek w marcu 2016r. spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem konsumentów wódek z tzw. „górnej półki”, dzięki czemu jej sprzedaż ciągle rośnie. Kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju marki są innowacje produktowe - mówi Maciej Kwaśniewski, Senior Brand Manager Żubrówki. Takim właśnie unikalnym konceptem są dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach. Bazujące na naszej doskonałej wódce pszenicznej, której niezwykła łagodność uzyskiwana jest w procesie filtracji węglem drzewnym dębowym, nowe warianty swój ostateczny charakter kształtują poprzez proces leżakowania w beczkach z drewna dębowego i jesionowego. Wierzymy, że nasza innowacyjna propozycja spotka się uznaniem konsumentów poszukujących alkoholi o najwyższej jakości i wyjątkowym profilu smakowym.

Żubrówka Czarna Leżakowana to wyjątkowa propozycja dla prawdziwych koneserów – doskonała, pszeniczna wódka najwyższej jakości o 40% zawartości alkoholu, leżakowana w beczkach stworzonych z drewna szlachetnych, polskich drzew – dębu i jesionu. Dwa nowe warianty charakteryzują się przezroczystą, lekko słomkową barwą i przyjemnym acz wyrazistym zapachem. Żubrówka Czarna Leżakowana nadaje się do picia w shotach, dzięki którym można delektować się głębokim, wytrawnym smakiem.

Wprowadzona na rynek w 2016 roku Żubrówka Czarna z miejsca stała się hitem w mocno konkurencyjnym segmencie najbardziej luksusowych wódek super premium. Zanotowała rewelacyjne wyniki sprzedażowe, które pozwoliły jej równać się z dominującymi w tej części rynku zagranicznymi markami. Miarą sukcesu Żubrówki Czarnej jest także entuzjastyczny odzew konsumentów, którzy z uznaniem wypowiadają się o tej odsłonie legendarnej marki.

Wprowadzenie do sprzedaży Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z dębu i Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z jesionu wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, a także działaniami PR i w kanałach prasy handlowej i mediów społecznościowych. Dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej dostępne na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego będą od końca czerwca w butelkach o pojemności 700ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.