Nowości Soplicy: tajemnica przepalanej receptury

04-08-2017

Soplica Przepalana to nowa, słodko-gorzka propozycja marki, bazująca na staropolskich recepturach tradycyjnych przepalanek.

Soplica nie zwalnia tempa! Po niemal dwukrotnym wzroście sprzedaży w ciągu ostatnich trzech lat i objęciu pozycji lidera wódek smakowych, teraz przyszedł czas na nowy segment.

Najnowsza propozycja, Soplica Przepalana, skierowana jest do osób, które poszukują domowego smaku i autentyczności, cenią to, co tradycyjne i z nostalgią wspominają dawne, domowe przepalanki - mówi Wioleta Chmielewska, Junior Brand Manager marki Soplica. Dzięki Soplicy Przepalanej Klasycznej i Soplicy Przepalanej z suszem owocowym mamy okazję spróbować wódek inspirowanych recepturami naszych przodków. Dodatkowo warto zauważyć, że jest to alkohol, który smakiem sytuuje się pomiędzy słodkimi wódkami owocowymi a wytrawnymi wódkami czystymi, tak więc jest idealną opcją dla konsumentów poszukujących czegoś nowego.

Nowa linia Soplicy inspirowana jest przepisami na dawne, tradycyjne polskie wódki gatunkowe, tzw. „przepalanki”, których historia sięga nawet XVIII wieku. Sekretem ich smaku był dodatek przepalonego w odpowiedni sposób cukru. Dzięki temu, te wódki zyskiwały delikatny smak z przyjemną karmelową goryczką oraz piękny, bursztynowy kolor. Takie też są oba warianty nowej Soplicy Przepalanej: Klasyczna, charakteryzująca się subtelnym smakiem przełamanym goryczką karmelu oraz Z suszem owocowym, odznaczająca się delikatnym, karmelowym smakiem uzupełnionym nutą suszonych, polskich owoców.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych Soplic wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach. Soplica Przepalana Klasyczna oraz Soplica Przepalana z suszem owocowym będą dostępne w sprzedaży od sierpnia w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.