Innowacyjne nowości wódki Palace

21-06-2018

Marka Palace wprowadza na sklepowe półki dwa, zupełnie nowe i innowacyjne warianty. Palace Ziemniak z Orkiszem oraz Palace Ziemniak z Owsem to nowości, które dostępne są w sprzedaży już od czerwca br.

Palace to ziemniaczana, polska marka wódki premium. Obecnie, ten segment naszego rynku zdominowany jest przez wódki na bazie spirytusu zbożowego. Jednak badania prowadzone  na przestrzeni ostatnich lat pokazują, że wódki ziemniaczane są coraz bardziej doceniane na polskim rynku*. Konsumenci częściej poszukują smaków nietuzinkowych, koneserskich i cenią zarówno niuanse smakowe, kunszt, jak i wyjątkowy charakter produktów. Podążając za tymi trendami, marka Palace rozwija linię swoich produktów o dwa innowacyjne warianty: Ziemniak z Orkiszem i Ziemniak z Owsem.

Z dużym sukcesem udało nam się wykreować koneserskie warianty wódki Palace, wykorzystując w procesie ich produkcji naturalne i cenne surowce, takie jak orkisz i owies. Oba te rodzaje zbóż, w połączeniu ze spirytusem ziemniaczanym, nadają wódce Palace oryginalny charakter, aromat i smak - mówi Bernadeta Ejsmont, Dyrektor Działu Badawczo-Rozwojowego CEDC.

Palace Ziemniak z Orkiszem to wódka oparta na połączeniu spirytusu ziemniaczanego i orkiszu – jednego z najstarszych gatunków pszenicy. Charakteryzuje się ona łagodnym smakiem z lekką nutą słodyczy oraz subtelnym, zbalansowanym aromatem. Z kolei Palace Ziemniak z Owsem, to połączenie spirytusu ziemniaczanego z owsem, uznawanego za wartościowe zboże, o szerokim zastosowaniu. Jest wyrazista i rześka w smaku, a aromat ma świeży i naturalny.

W sprzedaży nowe warianty pojawią się od czerwca, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego, w opakowaniach o pojemności 500 ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.